Senior Konsultantka lub Konsultant SAP Sales and Service - CNS

Location:  Warszawa
Other locations:  Anywhere in Country
Salary: Competitive
Date:  Mar 31, 2024

Job description

Requisition ID:  1471401

Jesteśmy jednym z globalnych liderów w obszarze SAP S/4HANA. Wdrażamy te rozwiązania w największych organizacjach na całym świecie znajdujących się na liście Fortune 50.

Nasz zakres działań  obejmuje:

  • Doradztwo biznesowe w obszarze transformacji cyfrowej systemów zarządzania przedsiębiorstwem.
  • Implementację rozwiązań, bazujących na najnowszych technologiach SAP: S/4 HANA, C/4 HANA, SAP ERP, SAP SCP, CAR, BI, IBP, GRC.
  • Nadzór i zapewnienie jakości w projektach wdrożeniowych.

Poszukujemy Senior Konsultantki lub Konsultanta SAP, która/y chce kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze rozwiązań dedykowanych do sprzedaży, serwisu u klienta oraz utrzymania ruchu wewnątrz organizacji.

Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość rozwoju swoich umiejętności i zdobycia doświadczenia w obszarze doradztwa funkcjonalnego bazującego na najnowszych rozwiązaniach SAP w obszarze Sales & Service tj. S4H Sales, Service, EAM, CS, PM oraz CX (Sales & Service Cloud, w tym FSM).

Szukamy osób: zaangażowanych, nastawionych na własny rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń, otwartych na wyzwania, dobrze współpracujących w zespole, posiadających zmysł analityczny, a przede wszystkim, osób chcących zgłębiać świat sprzedaży, serwisu u klienta i utrzymania ruchu – zarówno od strony biznesowej jak i rozwiązań SAP.

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w projektach doradczych – między innymi w projektach wdrożeniowych SAP oaz transformacji biznesowych w obszarach sprzedaży, serwisu, utrzymania ruchu
  • W zależności od doświadczenia zawodowego możliwa koordynacja prac zespołu i pełnienie roli lidera merytorycznego na projekcie (Subject Matter Expert)
  • Wparcie klientów w wyborze optymalnego biznesowo rozwiązania
  • Analiza procesów w oparciu o rozwiązania SAP
  • Tworzenie koncepcji oraz dokumentacji technicznej i funkcjonalnej
  • Współpraca z zespołem projektowym i klientem w celu zrozumienia i spełnienia wymagań biznesowych
  • Testowanie i udział w procesie wdrażania rozwiązań SAP
  • Utrzymywanie i optymalizacja istniejących systemów SAP
  • Inne zadania związane z obszarem SAP, zgodnie z potrzebami projektów i zespołu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w roli konsultanta SAP (co najmniej 3 lata) lub kluczowego użytkownika (4 lata)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne i ekonomiczne).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny w związku z międzynarodowym charakterem projektów).
  • Znajomość procesów biznesowych z zakresu sprzedaży lub utrzymania ruchu lub serwisu w SAP
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i elastyczność.
  • Zdolność szybkiego uczenia się i rozwiązywania problemów.
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające wiedzę z zakresu SAP.

To oferujemy:

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University
  • Career Counselor - profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery
  • Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Platforma psychoedukacyjna pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych
  • Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania
  • Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline)

Etapy rekrutacji:

  1. Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV.
  2. Porozmawiajmy. Czekają rekruterzy i osoby z Twojego przyszłego zespołu.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.