Senior Konsultant lub Konsultantka SAP FICO - CNS

Location:  Warszawa
Other locations:  Anywhere in Country
Salary: Competitive
Date:  Apr 26, 2024

Job description

Requisition ID:  1470971

Zapraszamy do zespołu SAP FICO w Technology Consultingu

Twój zakres obowiązków:

  • Udział we wdrożeniach systemu SAP
  • Udział w projektach rozwojowych systemu SAP
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi zespołami EY SAP
  • Organizacja warsztatów z klientami, realizacja konfiguracji, przeprowadzenie testów klienckich, szkolenia użytkowników
  • Współpraca z działami IT oraz finansowo-księgowymi klienta

Nasze wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie (min. 4 lata) w projektach wdrożeniowych SAP w szeroko pojętym obszarze FI-CO
  • Umiejętność analizy, zrozumienia, optymalizacji i rozwoju funkcji oraz procesów biznesowych
  • Doświadczenie we wprowadzeniu zmian w konfiguracji SAP
  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji i testów
  • Doświadczenie w szkoleniu użytkowników SAP i umiejętność przekazywania wiedzy
  • Doświadczenie w rozwoju i wprowadzaniu oprogramowania do SAP R3 / SAP S4HANA
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołami wewnątrz organizacji oraz zespołami po stronie klientów
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2/C1 weryfikowana w trakcie rozmów rekrutacyjnych)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i PowerPoint
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowo-księgowe - mile widziane
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
  • Doświadczenie w podmodułach SAP CO, PS RE-FX, TRM, DRC – mile widziane

To oferujemy:

  • Naszymi klientami są międzynarodowe spółki na rynku polskim oraz zagranicznym
  • Zapewniamy kompleksowe szkolenia dla nowych pracowników
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów (Certyfikacje SAP)
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online,
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY
  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Wellbee - dzięki platformie masz dostęp do szerokiego grona specjalistów: psychoterapeutów, psychiatrów, specjalistów rozwoju osobistego, seksuologów i psychodietetyków.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa drużyna sportowa
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Firmowa biblioteka
  • Gry wideo w pracy
  • Kawa / Herbata
  • Napoje
  • Strefa relaksu
  • Wyprawka dla dziecka
  • Paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Pikniki rodzinne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Korporacyjna karta kredytowa
  • Dofinansowanie biletów do kina i teatru

Etapy rekrutacji:

  1. Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV.
  2. Porozmawiajmy. Czekają rekruterzy i osoby z Twojego przyszłego zespołu.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.