Praktykant_ka w Dziale Strategii i Transakcji

Location:  Warszawa
Other locations:  Anywhere in Country
Salary: Competitive
Date:  May 9, 2024

Job description

Requisition ID:  1485763

Transakcje na rynkach kapitałowych, fuzje, przejęcia, transformacje, restrukturyzacje, due dilligence, wyceny spółek, przeglądy strategiczne i negocjacje – to obszar działania zespołu Strategii i Transakcji w EY.  Mamy bogate portfolio spektakularnych projektów, a nasz globalny wzrost jest napędzany zarówno rozwojem organicznym jak i przejęciami konkurentów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

•    Wsparcie i udział w największych transakcjach w Polsce,
•    Planowanie i wdrażanie transakcji M&A oraz strategii dla naszych klientów,
•    Udział w badaniach typu due diligence,
•    Przygotowywanie i analiza danych w Excelu oraz raportach,
•    Współpraca z kolegami i koleżankami z międzynarodowej sieci biur EY.

Nasze wymagania:

•    Studiujesz na studiach magisterskich lub masz ukończony kierunek ścisły, finansowy lub ekonomiczny,
•    Dobrze znasz język polski i angielski,
•    Sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office, szczególnie w Excelu,
•    Będzie super, jeśli masz już pierwsze doświadczenie zdobyte podczas pracy/praktyk biznesowych, najlepiej w obszarze doradztwa transakcyjnego lub audytu,
•    Dodatkowym atutem będzie aktywność w kołach naukowych lub organizacjach studenckich.

To oferujemy:

•    Płatne praktyki, które pozwolą Ci pogodzić karierę ze studiami,
•    Umowę o pracę, jeśli posiadasz już tytuł licencjata lub magistra,
•    Wiedzę, dzięki której pokażesz przedsiębiorcom, jak mogą powiększać, optymalizować, zabezpieczać i inwestować kapitał. Pracujemy przy największych i najbardziej prestiżowych projektach z zakresu corporate finance,
•    Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych certyfikatów,
•    Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online,
•    Go Fluent - platforma która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie,
•    EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School,
•    Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY,
•    Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania,

•    Platforma psychoedukacyjna Wellbee - pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozowju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych.

Etapy rekrutacji:

1.    Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV.
2.    Rozwiąż testy analityczne. Wyślemy Ci mailowo dostęp po zakończonej analizie CV.
3.    Porozmawiajmy. Czekają rekruterzy i osoby z Twojego przyszłego zespołu.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.