Praktykant Praktykantka w Zespole ds Personalnych

Location:  Warszawa
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  22 Apr 2024

Job description

Requisition ID:  1500877

Zespół ds. Personalnych (Talent Operations) to specjaliści zajmujący się między innymi tworzeniem polityk i procedur związanych ze stosunkiem pracy, administracją kadrową, sporządzeniem dokumentacji pracowniczej, jak również rozwijaniem systemów wspierających procesy kadrowe. Dołącz do nas by rozpocząć karierę zawodową i zdobyć ciekawe doświadczenie.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Gdy do nas dołączysz poznasz procesy i systemy wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Dowiesz się jak stosować prawo pracy w praktyce. Będziesz wspierany przez zespół bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. Dodatkowo zdobędziesz doświadczenie w globalnej organizacji.

Twoje główne zadania:

  • sporządzanie, aktualizacja i prowadzenie kompleksowej dokumentacji pracowniczej

  • wprowadzanie danych do systemów

  • archiwizacja dokumentów

  • pomoc w przygotowywaniu umów, aneksów i innych dokumentów

  • kontrola terminowości badań lekarskich i szkoleń BHP

  • udział w projektach prowadzonych przez zespół

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • współpraca w zespole

  • praktyczna znajomość pakietu Office (Excel)

  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone Ci zadania

  • znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

Nasze wymagania:

  • ukończony pierwszy stopień studiów lub w trakcie studiów

  • dostępność min. 30h tygodniowo

  • Praca stacjonarna z biura warszawskiego

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • mile widziany staż w dziale personalnym

Docenimy również:

  • umiejętności analityczne

Pasujesz do nas jeśli:

Lubisz pracę w zespole. Wyróżniasz się otwartością na nowe wyzwania i odpowiedzialnym podejściem do zlecanych zadań.

To oferujemy:

  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online.
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie.
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School.
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY.
  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania.
  • Program benefitów EY Care&Wellness
  • płatne praktyki, jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
  • możliwość nawiązania dalszej współpracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.