OT Infrastructure Analyst

Location:  Warszawa
Other locations:  Anywhere in Country
Salary: Competitive
Date:  May 7, 2024

Job description

Requisition ID:  1466735

Jako OT Infrastructure Analyst, będziesz odpowiedzialny za wsparcie naszego zespołu ekspertów w zakresie analizy i oceny architektury systemów przemysłowych oraz infrastruktury krytycznej. Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie, że nasze rozwiązania są zgodne z najwyższymi standardami architektonicznymi oraz przestrzegają norm przemysłowych, takich jak ISA/IEC 62443 i/lub NIST 800-82.

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza i ocena obecnych systemów przemysłowych i infrastruktury w celu identyfikacji potencjalnych obszarów poprawy.
  • Zapewnienie zgodności projektów z normami przemysłowymi i standardami bezpieczeństwa, w tym ISA/IEC 62443 i NIST 800-82.
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu implementacji rozwiązań spełniających wymagane standardy.
  • Monitorowanie zmian w przepisach i standardach branżowych, a także informowanie zespołu o istotnych aktualizacjach.
  • Przygotowywanie szczegółowych raportów i prezentacji dla kierownictwa i klientów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii, informatyki lub pokrewnej.
  • Biegły angielski w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w pracy z systemami przemysłowymi i infrastrukturą krytyczną.
  • Znajomość systemów MES, SCADA, DCS, HMI etc.
  • Znajomość sterowników PLC oraz przemysłowych protokołów komunikacji używanych w przemyśle,
  • Znajomość norm ISA/IEC 62443, NIST 800-82 oraz innych istotnych standardów branżowych,
  • Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole,
  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy:

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów,

  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online,

  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie,

  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni,

  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY,

  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania,

  • Program EY Wellbeing oferujący m.in. dostęp do platformy psychoedukacyjnej Wellbee, pakiet opieki zdrowotnej z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, karty sportowe i wiele innych benefitów (dostępnych online i offline).

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.