Managerka Manager w Zespole Fuzji i Przejęć Strategia i Transakcje

Location:  Warszawa
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  May 3, 2024

Job description

Requisition ID:  1483130

Zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu Fuzji i Przejęć – grupy specjalistów realizujących projekty

w obszarze doradztwa przy transakcjach kupna oraz sprzedaży spółek, fuzji oraz przy poszukiwaniu nowego kapitału. Realizujemy projekty dla klientów polskich i międzynarodowych, w tym zarówno dla korporacji, przedsiębiorców, jak i dla inwestorów finansowych, takich jak fundusze private equity lub venture capital. Nasze kompetencje obejmują kompleksowe doradztwo transakcyjne, począwszy od poszukiwania odpowiednich celów przejęcia lub najlepszych inwestorów, przez tworzenie dokumentacji transakcyjnej (takiej jak teasery, memoranda informacyjne, modele finansowe) oraz koordynację procesu due diligence, po prowadzenie negocjacji pomiędzy stronami transakcji.

Twój zakres obowiązków:

•    Wspieranie wiodących globalnych korporacji, przedsiębiorców oraz funduszy private equity

w przeprowadzaniu transakcji fuzji i przejęć zarówno w Polsce, jak i na poziomie międzynarodowym,
•    Prowadzenie projektów doradczych i koordynację prac zespołu projektowego,
•    Nadzór nad opracowywanymi produktami prac (takimi jak teasery, memoranda informacyjne, oferty),
•    Aktywne pozyskiwanie nowych projektów,
•    Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
•    Reprezentowanie EY pośród innych uczestników rynku transakcyjnego,
•    Rozwój zespołu – Seniorów i Analityków.

Nasze wymagania:

•    Minimum 5 lat doświadczenia w projektach M&A, w tym co najmniej 3 lata w firmie doradczej,
•    Znajomość rynku transakcyjnego (fundusze private equity, doradcy, kancelarie prawne),
•    Bieżąca wiedza o gospodarce i rynku kapitałowym,
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego,
•    Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
•    Doświadczenie w procesach negocjacji,
•    Umiejętność budowy długoterminowych relacji z klientami,
•    Umiejętność obsługi programów Excel, PowerPoint,
•    Doświadczenie w zakresie tworzenia modeli finansowych,
•    Zdolności analityczne,
•    Zdolność logicznego myślenia, wielozadaniowość.

To oferujemy:

•    Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie doradczej posiadającej pozycję lidera

na rynku,
•    Udział w projektach M&A dla największych polskich i zagranicznych klientów,
•    Współpracę z najlepszymi specjalistami z Polski i z zagranicy,

•    Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów m.in.: CFA, ACCA,

•    EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University,

•    Career Counselor - profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery,

•    Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania,

•    Platforma psychoedukacyjna Wellbee – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych,

•    Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania,

•    Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline).

Etapy rekrutacji:

1.    Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV.
2.    Porozmawiajmy. Czekają rekruterzy i osoby z Twojego przyszłego zespołu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij w link i posłuchaj co o pracy w Dziale Strategii i Transakcji EY mówi Magda!

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.