Manager_ka w zespole ESG

Location:  Warszawa
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  18 Apr 2024

Job description

Requisition ID:  1487742

Praca w zespole EY Business Consulting to unikalne połączenie rozwoju kompetencji konsultingowych z możliwością poznania specyfiki i złożoności wielu sektorów gospodarki, w tym w szczególności sustainability / ESG. Nasze projekty w tym obszarze dotyczą przede wszystkim przygotowywania strategii ESG, strategii klimatycznych, realizacji projektów dekarbonizacyjnych, kalkulacji śladu węglowego, czy też transformacji w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Dzięki wsparciu dynamicznego i doświadczonego zespołu będziesz czerpać satysfakcję z efektów swojej pracy i ich docenienia przez naszych klientów.

Twoje główne zadania:

  • Budowanie i zarzadzanie relacjami z klientami
  • Nadzór nad realizacją projektów z zakresu sustainability / ESG, nadzór nad jakością finalnych produktów dla klienta;
  • strukturyzowanie wyzwań biznesowych stojących przed klientami – poszukiwanie i proponowanie rozwiązań;
  • za Budowanie i zarzadzanie relacjami z klientami
  • zarządzanie zespołem projektowym;
  • rozwój produktów oraz metodyk projektowych;
  • możliwość zaangażowania się w inicjatywy wewnętrzne (np. proces rekrutacji, budowanie zespołu)

 Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami – w tym kilkoma naraz, zwłaszcza w realizacji projektów związanych z wdrożeniami projektów w zakresie zrównoważonego rozwoju;
  • przynajmniej 4-letnie doświadczenie merytoryczne w obszarze zrównoważonego rozwoju;
  • praktyczne doświadczenie w raportowaniu kwestii zrównoważonego rozwoju, w oparciu o Standardy GRI i/lub Ustawę o Rachunkowości;
  • znajomość trendów w zakresie zrównoważonego rozwoju i związanych z nimi wyzwań oraz szans dla firm i biznesu;
  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru zrównoważonego rozwoju, raportowania kwestii zrównoważonego rozwoju, regulacji unijnych i krajowych oraz zrównoważonych finansów i ratingów ESG (CSRD, CSDDD, TCFD, TNFD, CDP, EcoVadis i podobne);
  • umiejętność negocjacji, zarządzania relacjami i podejmowania decyzji;
  • wysokie zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • budowanie i dbanie o dobre relacje wewnątrz organizacji, z zespołami EY oraz na zewnątrz, z klientami EY;
  • projektowanie, proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań zgodnych z potrzebami klientów;
  • otwartość na nową wiedzę, rozwój kompetencji i rozwój osobisty;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (np. w tematyce ochrony środowiska, studia podyplomowe dotyczące zrównoważonego rozwoju/ ESG).

To oferujemy:

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online,
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY
  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.