Asystent_ka ds Administracji

Location:  Warszawa
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  30 Mar 2024

Job description

Requisition ID:  1490178

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Niezależnie od tego, który z działów wybierzesz, odegrasz istotną rolę, wspierając globalny rozwój naszych usług.  Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi, wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję. Dołącz do zespołu Executive Assistants Support Team, a staniesz się częścią zespołu, nakierowanego na myślenie i proaktywne działanie w grupie. Nasza unikalna struktura dostarczy Ci bogatych możliwości rozwoju kariery, łącząc je ze świadczeniem wysokiej  klasy usług.

Twój zakres obowiązków:

•    Efektywne wsparcie przełożonych w codziennej pracy;
•    Organizacja spotkań oraz prowadzenie kalendarzy;

•    Planowanie i organizacja wyjazdów służbowych, a także rozliczanie wydatków;
•    Przygotowywanie prostej korespondencji biznesowej w języku polskim i angielskim;
•    Tworzenie raportów, rejestracja czasu pracy przełożonych;

•    Współpraca z innymi działami w firmie, w tym z księgowością w kwestiach, związanych z płatnościami.

Nasze wymagania:

•    Biegła znajomość j. polskiego oraz znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2;
•    Terminowość i umiejętność ustalania priorytetów;

•    Doświadczenie w pracy w zespole;
•    Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
•    Proaktywna postawa i otwartość na codzienne wyzwania;

•    Praktyczna umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office;
•    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•    Umiejętność pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;

•    Profesjonalizm i nastawienie na budowanie długotrwałych i partnerskich relacji.

To oferujemy:

•    EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University;
•    Career Counselor – profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery;
•    Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania;
•    Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych;
•    Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania;
•    Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline).

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.