Asystent Asystentka ds Wsparcia Sprzedaży

Location:  Warszawa
Other locations:  Anywhere in Country
Salary: Competitive
Date:  Apr 22, 2024

Job description

Requisition ID:  1500889

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi.  Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepiej działający świat dla wszystkich

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję.

Będziesz częścią Zespołu Wsparcia Sprzedaży koncentrującym się na pozyskiwaniu nowych klientów i oferowaniu im wybranych usług świadczonych przez poszczególne linie biznesowe w ramach spółki.

  • poznasz szeroką wiedzę w zakresie doradztwa podatkowego oraz compliance
  • będziesz mógł  rozmawiać z osobami decyzyjnymi w (kwestiach finansowych) w największych firmach w Polsce  często wchodzących w skład międzynarodowych grup kapitałowych

Twoje główne zadania:

  • umawianie spotkań z kadrą zarządzającą (Dyrektorzy Finansowi, Członkowie Zarządu) lub sprzedaż produktów/usług
  • obsługa połączeń wychodzących
  • współpraca z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych poprzez kontakt telefoniczny i mailowy
  • telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klientów
  • aktywne pozyskiwanie klientów w drodze telefonicznej

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych poparte dobrymi wynikami

Docenimy również:

  • znajomość j. angielskiego

Pasujesz do nas jeśli:

  • posiadasz  doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych (mile widziane z kadrą zarządzającą -Dyrektorzy Finansowi, Członkowie Zarządu)
  • łatwo nawiązujesz i budujesz relacje biznesowe,
  • jesteś osobą komunikatywną, kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność
  • trudne sytuacje to dla Ciebie wyzwania w których szukasz najlepszych rozwiązań

Oferujemy:

  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University

  • Career Counselor - profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery

  • Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania

  • Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych

  • Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania

  • Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline)

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.
Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.