Analityczka_Analityk w Zespole Capital and Debt Advisory - Strategy and Transactions

Location:  Warszawa
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  Apr 9, 2024

Job description

Requisition ID:  1498027

Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji (Capital & Debt Advisory) to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się restrukturyzacją finansową i doradztwem w procesach strukturyzacji

i pozyskania finansowania dla przedsiębiorstw. Pomagamy naszym klientom budować wartość poprzez dobór odpowiednich źródeł finansowania dostosowanych do potrzeb rozwojowych ich biznesu

i realizowanych projektów inwestycyjnych. W zakresie pozyskania finansowania – bierzemy udział

w strukturyzacji finansowania i negocjacji jego warunków, aż do momentu wypłaty środków. W obszarze restrukturyzacji – odbudowujemy wartość przedsiębiorstwa, dobierając adekwatny zakres działań

i narzędzi restrukturyzacji operacyjnej i finansowej, w tym także z wykorzystaniem dostępnych instrumentów prawnych.

Twój zakres obowiązków:

•  Identyfikacja i analiza potencjalnych klientów,
•  Wsparcie w przygotowywaniu materiałów do dyskusji z potencjalnymi klientami,

•  Opracowywanie prezentacji, raportów oraz modeli finansowych na potrzeby procesów pozyskania finansowania lub restrukturyzacji,
•  Przygotowywanie kompleksowych analiz wybranych spółek i sektorów,
•  Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi,
•  Współpraca z innymi zespołami w ramach działu doradztwa transakcyjnego EY.

Nasze wymagania:

•  Absolwentka/absolwent lub studentka/student ostatniego roku studiów magisterskich (preferowane kierunki ekonomiczne),

•  Znajomość zagadnień z zakresu corporate finance i rachunkowości, w tym finansowania

i restrukturyzacji przedsiębiorstw,
•  Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze doradztwa transakcyjnego/konsultingu, bankowości korporacyjnej lub inwestycyjnej, lub w innych obszarach związanych z corporate finance,
•  Umiejętność obsługi MS Office, w szczególności MS Excel,
•  Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
•  Duże zaangażowanie w powierzone projekty,
•  Wysokie umiejętności jasnego przedstawiania i komunikowania informacji,
•  Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego,
•  Mile widziane również doświadczenie w budowaniu modeli finansowych oraz rozpoczęte kwalifikacje ACCA / CFA / CIMA.

To oferujemy:

 •  Szerokie możliwości rozwoju i zdobycia różnorodnego doświadczenia, w tym w zakresie:

  • pracy z ekspertami w dziedzinie strukturyzacji finansowania i restrukturyzacji,
  • realizacji projektów na rzecz podmiotów z różnych sektorów, w tym przy pozyskaniu finansowania na projekty związane z transformacją energetyczną,
  • współpracy z wieloma instytucjami finansującymi,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w trakcie realizacji ciekawych i kompleksowych projektów doradczych.

•    Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów m.in.: CFA, ACCA,

•    EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University,

•    Career Counselor - indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery,

•    Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając

z naszego know-how i finansowania,

•    Platforma Wellbee – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych,

•    Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania,

•    Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij w link i posłuchaj co o pracy w Zespole Transakcyjnym Pozyskiwania Finansowania Restrukturyzacji EY mówi Asia!

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie

i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy

i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.