Vyresnysis (-ioji) teisininkas (-ė)

Location:  Vilnius
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  Aug 23, 2024

Job description

Requisition ID:  1534256

EY Law turėsi galimybę kurti tokią unikalią karjerą, koks (-ia) ir esi. Tarptautinė aplinka, palaikanti komanda, įtraukianti kultūra bei technologijos Tau padės  tobulėti, o Tavo unikali perspektyva padės EY Law komandai tapti dar stipresnei. Prisijunk prie mūsų ir sukurk išskirtinę patirtį sau bei efektyvesnį darbo pasaulį visiems.

Tavo drąsios ambicijos – tik pradžia!

Prisijunk prie Advokatų profesinės bendrijos EY Law ir tapk patikimu (-a) teisės patarėju (-a) komercinės ir įmonių teisės klausimais, užtikrinančiu (-ia) aiškumą ir teisingumą sudėtingame teisiniame pasaulyje, padedančiu (-ia) įmonėms orientuotis teisinėse subtilybėse. Būdamas(-a) nepriklausomos (-a) advokatų kontoros narys (-ė) glaudžiai bendradarbiausi su EY Law bei EY kolegomis iš įvairių pasaulio šalių bei padėsi klientams priimti sprendimus, kurie mažins potencialias rizikas, didins verslo efektyvumą.

Tavo pagrindinės atsakomybės:

  • Vadovavimas atskiriems projektams ir konsultavimas verslo teisės klausimais, teisinių patikrinimų atlikimas, verslo ginčų sprendimas;
  • Kompleksinės teisinės pagalbos paslaugų teikimas sandorių, įmonių ir komercinės teisės klausimais įmonės klientams;
  • Darbas kartu su išskirtine teisės ekspertų komanda įmonių susijungimų ir įsigijimų, sandorių, darbo, komercinės, įmonių ir kt. teisės srityse;
  • Teisines ir verslo konsultacijų teikimas klientams, pagalba nustatant konkrečius teisinius ir verslo reikalavimus.

Sėkmingam darbui svarbu:

  • Bakalauro ir magistro laipsnis teisės srityje;
  • 3-5 metų atitinkamo teisinio darbo patirtis;
  • Puikūs lietuvių ir anglų kalbų žodiniai bei rašytiniai įgūdžiai;
  • Smalsumas ir teisės naujovių sekimas;
  • Stiprus įsipareigojimas ir siekis tobulėti teisinių konsultacijų paslaugų srityje;
  • Atsakingumas, punktualumas, mandagumas ir tikslumas.

Ką mes siūlome:

Mūsų pažadas mūsų žmonėms – išskirtinė EY bei EY Law patirtis:

  • Nuolatinis mokymasis ir greitas augimas. Platus mokymosi galimybių spektras darbo vietoje ir už jos ribų yra pritaikytas tavo individualiam karjeros keliui (pavyzdžiui, EY Tech MBA, EY Masters tvarumo, verslo analitikos ar kt. srityse);
  • Tarptautinė patirtis. Darbas su tarptautiniais projektais, renginiais ir iniciatyvomis, taip pat ryškioje ir energingoje tarptautinėje komandoje.
  • Atlyginimo ir papildomų naudų sistema. Reguliarus atlyginimo peržiūrėjimas, papildomos premijos, papildomų atostogų sistema, apmokamos atostogų dienos tavo studijoms ir tobulėjimui, savanorystės veiklai. Taip pat kelionių draudimas bei sveikatos draudimas, apimantis įvairias medicinos paslaugas.
  • Lankstumas ir gerovė. Mes suteiksime reikiamus įrankius, palaikymą ir lankstumą, kad pasiektum geriausius rezultatus. Suteiksime galimybę dirbti hibridiniu darbo modeliu ir lanksčiomis darbo valandomis.
  • Transformacinė lyderystė. Mes sudarysime tau sąlygas ir mokymosi galimybes, jog taptum tokiu (-e) lyderiu (-e), kurio (-ios) pasauliui reikia labiausiai.
  • Įvairi ir įtraukianti kultūra. Būsi priimtas (-a) už tai, kas esi, ir įgalintas (-a) naudoti savo balsą, kad padėtum kitiems rasti savąjį.

Atlyginimas: 1800–2700 Eur atskaičius mokesčius

Išskirtinė EY bei EY Law patirtis. Tu ją kuri.

Aplikuok dabar.

#LI-Hybrid