Junior bérszámfejtő - Pécs

Location:  Pécs
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  8 Apr 2024

Job description

Requisition ID:  1467099

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Egy új lehetőség vár Rád

A legjobb lehetőséget keresed Te is?

Csatlakozz a Világ legjobb munkahelyei közé választott* EY tanácsadói csapatához és légy részese egy nemzetközi hálózatnak!

Az Adózási Szolgáltatásokon belül működő, magánszemélyek adóügyeivel foglalkozó csapatunk lehetőséget kínál számodra!

Mik lennének a feladataid?

· Teljes körű havi bérszámfejtés elkészítése az EY ügyfelei részére

· Cafeteria ügyintézés

· Bevallások, analitikák, és statisztikák elkészítésében való részvétel

· Kapcsolattartás külföldi EY irodákkal

· Kapcsolattartás a hatóságokkal

· Adminisztratív feladatok elvégzése

Amit keresünk

· Felsőfokú végzettség

· 1-2 éves bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat vagy bérügyintézői végzettség

· Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

· Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

· Precíz, pontos munkavégzés

· Segítőkész, együttműködő hozzáállás

· Előny

o Társadalombiztosítási ügyintézői végzettség

o Nexon ismeret előny

Amit kínálunk

  • Támogató, erős szakmai tudással és ügyfélbázissal rendelkező hazai és nemzetközi csapat és vezetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés támogatása, egyéni preferenciák és karriercélok figyelembevételével
  • Változatos tanácsadási és compliance projektekben való részvétel
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Magyar és nemzetközi képzésekben és fejlesztési programokban való részvételi lehetőség
  • Kiszámítható, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • Modern iroda és munkaeszközök
  • Rugalmas munkavégzés

Amire számíthatsz

· Az online jelentkezéshez várjuk naprakész magyar és/ vagy angol nyelvű önéletrajzod!

· Pályázatod pozitív elbírálása esetén egy szakmai tesztet küldünk számodra.

· Sikeres teljesítés után Talent csapatban dolgozó kollégáink egy online interjút fognak egyeztetni Veled.