Loading...

Accounting & Reporting Senior (Debrecen)

Location:  Debrecen
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  16-Jan-2022

Job description

Requisition ID:  346381

At EY, you’ll have the chance to build a career as unique as you are, with the global scale, support, inclusive culture and technology to become the best version of you. And we’re counting on your unique voice and perspective to help EY become even better, too. Join us and build an exceptional experience for yourself, and a better working world for all.

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

A lehetőségről

Legyél Te is professzionális adózási csapatunk része és szerezz általános adózási és adónem specifikus tudást! Ügyfélkörünk a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed. A munkád során globális megoldásokat és adóhatékony stratégiákat dolgozhatsz ki folyamatosan változó magyar és nemzetközi adójogszabályoknak megfelelően.

Mik lesznek a feladataid?

• Napi teljeskörű könyvelési teendők és adóbevallásokhoz (társasági adó, áfa, HIPA) kapcsolódó feladatok elvégzése és ellenőrzése ügyfeleink részére

• Beszámolók és hozzájuk kapcsolódó kimutatások készítése, ellenőrzése

• Havi és év végi zárások, illetve ehhez kapcsolódó releváns dokumentáció elkészítése, ellenőrzése

• Pénzügyi kimutatások, beszámolók kapcsán szoros együttműködés a könyvvizsgálókkal

• Egyéb statisztikai jellegű riportok (köztük MNB) elkészítése és ellenőrzése

• Ajánlatkészítésben való részvétel

• Információ és adatgyűjtés koordinálása, folyamatok ellenőrzése

• Kapcsolattartás magyar és külföldi ügyfelekkel

• Szoros kapcsolat kialakítása a csapattagokkal, könyvelési asszisztens kollégák munkájának koordinálása, ellenőrzése

• Részvétel IFRS és/vagy US GAAP főkönyvek konverziójában a magyar szabályozással összhangban

Képességek, amik sikeressé tehetnek ebben a pozícióban:

• Pozitív hozzáállás, önállóság, precizitás és a magas minőségű munka iránti elkötelezettség jellemez

• Szívesen dolgoznál egy dinamikusan növekvő multinacionális környezetben

• Ügyfélközpontú magatartásra és hatékony kommunikációra törekszel a munkádban

Téged keresünk, ha:

• Főiskolai / egyetemi diplomád van pénzügy-számvitel területén vagy mérlegképes könyvelő végzettséget szereztél

• Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel teljeskörű könyvelés és adózás területén

• MNB riportok készítésében is magabiztos vagy

• Magabiztos szakmai angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt

• Felhasználói szinten ismered és használod a MS Office programokat (MS Excel, Word, Powerpoint stb.)

A jelentkezésnél előny:

• MS Navision / SAP felhasználói szintű ismerete

• IFRS / US GAAP ismeretek

• Compliance területen szerzett tapasztalat

• Regisztrált mérlegképes végzettség

Amit tőlünk várhatsz :

• Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség

• A világ egyik legnagyobb professzionális szolgáltató csapatának tagja lehetsz, ahol elkötelezett és megoldásorientált munkatársakkal dolgozhatsz együtt

• Dinamikus csapat, lendületes, támogató munkakörnyezet

• Érdemi és felelősségteljes munka

• Rugalmas munkavégzés

• Versenyképes fizetés és személyre szabott juttatások

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, jelentkezz hozzánk!

EY | Building a better working world

EY exists to build a better working world, helping to create long-term value for clients, people and society and build trust in the capital markets.

Enabled by data and technology, diverse EY teams in over 150 countries provide trust through assurance and help clients grow, transform and operate.

Working across assurance, consulting, law, strategy, tax and transactions, EY teams ask better questions to find new answers for the complex issues facing our world today.