Tapasztalt könyvvizsgáló asszisztens

Location:  Budapest
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  30-Nov-2022

Job description

Requisition ID:  421781

Experienced Audit Assistant

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

A lehetőségről

Az EY könyvvizsgálati üzletágának célja annak a bizalomnak a megteremtése, aminek segítségével a komplex világ működőképessé tehető. Az EY könyvvizsgálati szolgáltatásaival segíti a vállalatokat a befektetői bizalom növelésében, a szabályozási követelmények kezelésében és a hosszú távú, fenntartható növekedés fenntartásában.

Csatlakozz hozzánk Tapasztalt könyvvizsgáló asszisztensként!

Fő feladatok

• A könyvvizsgáló csapatok munkájában való részvétel az audit munka minden szakaszában (ügyfélnél és az irodában egyaránt)

• Részvétel az ügyfél anyagok elkészítésében az EY audit eszközök használatával

• Kapcsolattartás az ügyfelekkel, az audit munkához szükséges anyagok bekérése, egyeztetés

• Naprakész információk összegyűjtése az ügyfélről, iparágról, gazdasági változásokról, ami segít megérteni az üzleti folyamatokat

Készségek és képességek, amelyek sikeressé tehetnek

- Számára fontos az ügyfelek magas minőségű kiszolgálása

- Szívesen dolgozik csapatban

- Fontosnak tartja a kiszámítható és tervezhető munkát

- Pozitív, ügyfélközpontú hozzáállással rendelkezik

- Szeret precízen és pontosan dolgozni

Amit a pozíció betöltéséhez elvárunk Tőled

- Minimum 1 éves könyvvizsgálói munkatapasztalat,

- Felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen,

- Precizitás és pontosság, igény a minőségi munka iránt,

- MS Excel és Word felhasználói ismeretek,

- Erős középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban,

- Önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

Ideális esetben rendelkezel ezzel is

- IFRS / US GAAP területén szerzett tapasztalat

- Folyamatban lévő ACCA, CFA, HCA tanulmányok

Amit keresünk

Olyan néhány éves tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk, aki csapatjátékosként tudja támogatni a senior és manager kollégák napi munkáját. Ha proaktivitás és magas szintű problémamegoldás jellemez, nálunk a helyed!

Amit nyerhetsz

- Egy dinamikus, fiatalos csapat együttműködését

- Versenyképes javadalmazást

- Gyors karrierutat egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi üzleti környezetben

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, jelentkezz hozzánk!