Senior könyvelő

Location:  Budapest
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  3 Apr 2024

Job description

Requisition ID:  1491321

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Mik lesznek a feladataid?

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Banki tranzakciók könyvelése
  • ÁFA bevalláshoz kapcsolódó reportok elkészítése
  • Tárgyi eszköz könyvelés
  • Egyéb statisztikai jellegű riportok (köztük MNB) elkészítése és ellenőrzése
  • Általános könyvelési feladatok ellátása
  • Kollégákkal való aktív kapcsolattartás

Képességek, amik sikeressé tehetnek ebben a pozícióban:

  • Pozitív hozzáállás, önállóság, precizitás és a magas minőségű munka iránti elkötelezettség jellemez
  • Szívesen dolgoznál egy dinamikusan növekvő multinacionális környezetben
  • Ügyfélközpontú magatartásra és hatékony kommunikációra törekszel a munkádban

Téged keresünk, ha:

  • Főiskolai / egyetemi diplomád van pénzügy-számvitel területén vagy mérlegképes könyvelő végzettséget szereztél
  • Legalább 4 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel könyvelés és adózás területén
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szinten ismered és használod a MS Office programokat (MS Excel, Word, Powerpoint stb.) és az SAP-t

A jelentkezésnél előny:

  • Regisztrált mérlegképes végzettség
  • Teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat

Amit tőlünk várhatsz :

  •  Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat, lendületes, támogató munkakörnyezet
  • Érdemi és felelősségteljes munka
  • Versenyképes fizetés és személyre szabott juttatások