Junior könyvelő

Location:  Budapest
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  3 Apr 2024

Job description

Requisition ID:  1491242

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása - egy olyan környezetté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket, pedig valódi mélység jellemzi.

Csatlakozz Te is az EY szakértői csapatához, és legyél részese egy nemzetközi hálózatnak. Pénzügyi osztályunkra keresünk Pályakezdő Könyvelőt azonnali kezdéssel.

Mit jelent ez a lehetőség Számodra?

  • Karrier lehetőséget a világ egyik vezető multinacionális vállalatánál
  • Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad
  • Egyedülálló, gyors karrierlehetőséget
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzést
  • Versenyképes fizetést és juttatási csomagot

A jelentkezés feltételei

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Gyakornoki vagy pályakezdő pozícióban szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Biztos számviteli alapok
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, nyitott személyiség
  • Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos
  • Magabiztos kommunikáció magyarul és angolul

A feladatod lesz

  • Szállítói számlák iktatása
  • Szállítói master data karbantartás
  • Szállítói számlák könyelése
  • Általános könyvelési feladatok ellátása
  • Kollégákkal való aktív kapcsolattartás
  • Riportok készítése