Experienced Advisor - Indirect Tax

Location:  Budapest
Other locations:  Primary Location Only
Salary: Competitive
Date:  Sep 7, 2024

Job description

Requisition ID:  1520023

Az EY Hungary egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY Hungary olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Fő feladataid lesznek:

  • A senior kollégák támogatása és tanácsadás általános forgalmi adó és egyéb, közvetett adók területén.
  • Szakmai anyagok előkészítése, és ezzel kapcsolatos kutatómunka,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Részvétel magyar és nemzetközi projektek előkészítésében.

Sikeres lehetsz, ha:

  • Elkötelezett vagy a magas minőségű ügyfélkiszolgálás iránt,
  • Tartalmas munkát keresel,
  • Szeretsz csapatban dolgozni és nem idegen számodra a vezetés,
  • Fiatalos, barátságos, támogató csapatot keresel,
  • Fontosnak tartod a folyamatos fejlődést,
  • Képes vagy párhuzamos és változatos projekteken dolgozni,
  • Elkötelezett vagy a folyamatos tanulás és fejlődés iránt,
  • Precíz vagy, mert nálunk ez számít.

Elvárások:

  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat általános forgalmi adó területén (Big 4 tapasztalat előny),
  • Közgazdasági vagy jogi végzettség (BSc, MSc vagy osztatlan képzés),
  • Magabiztos kommunikáció magyarul és angolul  (német nyelvtudás előny),
  • Egyéni felelősségvállalás a munkáért,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Amit nyerhetsz:

· A világ egyik legnagyobb professzionális szolgáltató csapatának tagja lehetsz, ahol elkötelezett és megoldásorientált munkatársakkal dolgozhatsz együtt,

· Fiatalos, lendületes, támogató munkakörnyezet,

· Kihívásokkal teli, változatos munkakör,

· Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség,

Kiszámítható karrier út, rendszeres visszajelzések, mentoring beszélgetések,

· Versenyképes fizetés és személyre szabott juttatások.

Ha úgy érzed, ezt a lehetőséget Neked szánták, örömmel várjuk jelentkezésed!